ŠAP a kvalita ve vzdělávání - podzimní Odborný panel P-KAP

Odborný panel projektu P-KAP nabídl účastníkům několik pohledů na kvalitu vzdělávání: Například z pohledu cyklu kvality, jímž se dá i ve vzdělávací oblasti nahlížet na plánování a plnění aktivit a procesů. Konkrétní aplikace cyklu kvality v modelu akčnícho plánování v rámci projektu P-KAP. Inspirace pro střední odborné školy při sestavování školních vzdělávacích programů, školních akčních plánů a při spolupráci se zaměstnavateli evropským  rámcem kvality  v odborném vzdělávání EQAVET. S vlastními zkušenostmi s prosazováním nových trendů zaměřených na kvalitu vzdělávání se podělili i zástupci středních odborných škol. 

Odborného panelu, který se konal 13. listopadu 2018 v hotelu Alwyn, se zúčastnili zástupci MŠMT, České školní inspekce, středních odborných škol i systémových projektů Národního ústavu pro vzdělávání..

Prezentace:

Kvalita_a_akcni_planovani_rozvoje_vzdelavani_Antonie_Ondrouchova.pptx Kvalita_a_akční_plánování_rozvoje_vzdělávání –_Antonie_Ondrouchová, obsahová manažerka P-KAP.pptx (840,67 KB)
Datova_opora_pro_nastaveni_cyklu_kvality_Martin_Ulovec.pptx Datova_opora_pro_nastavení_cyklu_kvality – hlavní analytik P-KAP_Martin_Ulovec.pptx (3,45 MB)

Prezentace_EQAVET.ppt EQAVET v ČR: představení aktivit, nového webu a využívání akčního plánování v Evropě – Viola Horská, Martina Kaňáková, EQAVET.ppt (540,50 KB)

SOS_pro_administrativu_Evropske_unie_Petra_Bila.pptx Zapojování učitelů do hodnocení na úrovni školy – Petra Bílá, zástupkyně ředitele, Střední odborná škola pro administrativu_EU,pptx (138,86 KB)

Skolni_akcni_planefektivni_nastroj_pro_planovani_cinnosti_a_dalsiho_smerovani_skoly_Pavel_Vlach.pptx Školni_akční_plánování, efektivní nástroj_pro_planování_činnosti_a_dalšího_smeřovani_školy –_Pavel_Vlach, ředitel Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.pptx (1,26 MB)

Dalsi_vzdelavani_Petr_Panicek.pptx Další_vzdělávání –_Petr_Paníček, odborný garant intervence P-KAP.pptx (1,10 MB)

Cyklus_kvality_z_pohledu_karieroveho_poradenstvi_Petr_Pokorny.pptx Cyklus_kvality_z_pohledu_kariérového_poradenství –_Petr_Pokorný, odborný garant intervence P-KAP.pptx (270,36 KB)