On-line akce na Metodickém portálu RVP.CZ v září 2016

Metodický portál RVP.CZ nabízí svým uživatelům tematická setkání ve virtuálním prostředí. Mají formu webinářů, webových seminářů.

ZAPIŠTE SI DO KALENDÁŘE TERMÍNY ON-LINE SETKÁNÍ OD 20.00.

8. 9. 2016, Záměny písmen ve čtení i psaní – Jak na to?

Rozlišování písmen b, d (a dalších, u kterých obvykle dochází k záměnám) vyžaduje dobře rozvinuté prostorové a zrakové vnímání, které bývá u žáků často oslabené. U žáků, kterým se v této oblasti nedaří, doporučuji materiál používat do té doby, dokud potíže neodezní,” říká lektorka Mgr. Petra Pšeničková. Těšíme se na sbírku užitečných aktivit.

14. 9. 2016, Jak zlepšovat školní vzdělávací program (ŠVP)

Mgr. Anna Doubková a PaedDr. Karel Tomek pro nás opět připravili sérii široce komponovaných webinářů na palčivá témata dneška. Podívejte se, proč jsou jejich vystoupení vždy skvěle hodnocena.

21. 9. 2016, Jak na Průvodce upraveným RVP ZV

Průvodce je postupně doplňovaný a rozšiřovaný soubor námětů a doporučení. Je určen všem učitelům ze základních škol a víceletých gymnázií, vedení škol a koordinátorům ŠVP těchto škol. Nechte se provést jeho hlavním tvůrcem, Mgr. Tomášem Pavlasem.

29. 9. 2016, Jak učit výslovnost cizího jazyka tak, aby to žáky  bavilo?

Mgr. Sylvie Doláková si už svými hravými metodami a náměty získala mnoho vděčných diváků webinářů. Může být výuka výslovnosti cizího jazyka zábavnou a veselou součástí lekcí? Nechte se přesvědčit!