důležité odkazy

REVIZNÍ PRACOVIŠTĚ

Oddělení vykonává působnost a činnost revizního pracoviště pro oblast školských poradenských služeb podle zákona č. 82/2015 Sb. Oddělení je právnickou osobou zřízenou a pověřenou ministerstvem školství s účinností od 1. září 2016.


METODICKÝ PORTÁL RVP.CZ

Metodický průvodce upraveným RVP PV  
Metodický průvodce upraveným RVP ZV 


MŠMT

FORMULÁŘ PRO DOTAZY A NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI - MŠMT

VŠE O SPOLEČNÉM VZDĚLÁVÁNÍ NA WEBU MŠMT

PŘÍKLADY DOBRÉ PRAXE


VOLNÁ MÍSTA PRO ASISTENTY PEDAGOGA, ŠKOLNÍ PSYCHOLOGY A ŠKOLNÍ SPECIÁLNÍ PEDAGOGY

Aktuální nabídku I poptávku lze sledovat na Burze Metodického portálu RVP.CZ. Inzeráty do kategorie Pracovní příležitosti mohou vkládat registrovaní uživatelé, prohlížet si je mohou všichni návštěvníci portálu bez registrace. Poptávat i nabízet zde mohou zájemci o místo asistenta pedagoga, školního psycholga, školního specální pedagoga nebo pedagoga/učitele.


LEKTOŘI - IMPLEMENTÁTOŘI

Aby byla dodržena jednota a kvalita výkladu právních předpisů ke společnému vzdělávání (inkluze), stanovilo MŠMT podmínku pro udělení akreditace v systému DVPP s tématy společného vzdělávání pro cílovou skupinu pedagogických (poradenských) pracovníků škol a školských poradenských zařízení (v souvislosti s novelou školského zákona, včetně prováděcí vyhlášky č.27/2016 Sb.):

Lektoři vzdělávacích programů musí absolvovat proškolení v NÚV se závěrečnou zkouškou a doložit Certifikát LEKTOR – IMPLEMENTÁTOR PRO SPOLEČNÉ VZDĚLÁVÁNÍ.

Seznam lektorů - implementátorů (k 26. květnu 2016) 


videonahrávka k využití formuláře zprávy a doporučení ŠPZ:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLfUxHiBxhHIK65Z-0OGG5SaiS6aiXWn5x