Odborná konference v Kroměříži

Dnes začíná seminář Celoživotní učení 2016

Sféry vzdělávání a trhu práce, a to od zástupců jednotlivých škol a firem až po ředitele odborných ústavů a náměstky ministrů, se každoročně potkávají na dvoudenní konferenci. Letošní kroměřížské setkání, které se uskuteční ve dnech 10.–11. května, se zaměří na priority nového programového období strukturálních fondů EU, zvláště na tzv. akční plánování na úrovni krajů a škol.

 

Kromeriz 2016.jpg


Seminar_Kromeriz_2016.pdf  Tisková zpráva (654,36 KB)


Kromě akčního plánování se budou na semináři diskutovat také témata spojená s trendy Průmyslu 4.0 neboli celkovou digitalizací a automatizací výroby, na niž se vážou podstatné změny na trhu práce i ve vzdělávání, a to v počátečním i v dalším vzdělávání.

Seminář Celoživotní učení – Kroměříž 2016 pořádají Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Okresní hospodářská komora Kroměříž, Národní ústav pro vzdělávání a město Kroměříž. Zúčastní se rovněž zástupci Ministerstva práce a sociálních věcí, Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva průmyslu a obchodu, Úřadu práce ČR, Hospodářské komory ČR nebo Svazu průmyslu a dopravy ČR.

pozvánka + předběžný program semináře

přihláška

Více také na www.celozivotniuceni.cz


 Rádi zodpovíme vaše dotazy:

Markéta Růžičková, tisková mluvčí NÚV

marketa.ruzickova@nuv_cz, tel.: 274 022 134, 777 970 812