EQF může být vstupenkou k úspěšné kariéře v zahraničí

Přemýšlíte o práci nebo studiu v zahraničí? Údaj o EQF (Evropském rámci kvalifikací) vám může otevřít cestu k vaší kariéře v zahraničí. Pomocí zkratky EQF a čísla 1-8 ukážete jednoduše zaměstnavateli, personalistovi nebo zástupci školy, na kterou se hlásíte, jakou úroveň kvalifikace máte a co od vás mohou ve studijní nebo pracovní rovině očekávat. Úrovně kvalifikací podle EQF jsou mezinárodně srovnatelné a srozumitelné v celé Evropě.

Jak vám pomůže EQF ve vaší kariéře?

studentka1.jpg

“Od základky jsem měla o své budoucnosti jasno. Díky EQF pracuji v zahraničí na pozici, o které jsem vždy snila.“ Denisa, 21let (designérka, Francie)

dcera1.jpg

“Jsem rád za příležitosti pro svou dceru, kterých může v budoucnu využít. EQF jí pomůže ve světe ukázat, co se naučila. “ Martin, otec

ucitel1.jpg

“Studentům, kteří vědí, co od života chtějí, bude patřit svět. EQF může být jejich vstupenkou k úspěšné kariéře.” Marek Novák, učitel na střední škole

Ukažte i vy zaměstnavateli, jakou úroveň kvalifikace v mezinárodním srovnání máte a vyplňte si ji do životopisu nebo si do portfolia vložte doklady, které zkratku o úrovni EQF obsahují.


Mohlo by vás zajímat:
Jakou máte úroveň kvalifikace (EQF)?
Kde je údaj o EQF uveden?
Tabulku s jejich popisem najdete v článku Úrovně kvalifikací.
Víte, jak do životopisu vyplnit úroveň EQF?