Poradenství

Konzultační centrum NÚV

zaci.jpgMáte jakýkoli dotaz týkající se vzdělávání? Pro vložení svého dotazu můžete využít elektronický formulář, zavolat na telefonickou konzultační linku či si domluvit osobní konzultaci přímo v sídle NÚV na adrese Weilova 1271/6, Praha 10.

Centrum kariérového poradenství NÚV

Řešíte kam na školu? Objevil se nějaký problém a chystáte se na změnu střední školy? Plánujete si v dospělosti doplnit vzdělání nebo ověřit své odborné znalosti?  Centrum kariérového poradenství v Národním ústavu pro vzdělávání je otevřeno všem – mladým lidem, jejich rodičům i dospělým.

Národní informační centrum pro mládež

Národní informační centrum pro mládež (NICM) poskytuje bezplatný informační a poradenský servis zejména mládeži, ale i dospělým. Doménou NICM jsou témata vzdělávání v ČR a v zahraničí, cestování, volný čas, sociálně - patologické jevy, otázky z oblasti občan a společnost, mládež v EU a další. NICM sídlí Na Poříčí 1035/4, Praha 1.  

klientské centrum Národního centra Europass ČR

Zájemci zde mohou záskat odpověď na otázky na jak doložit svou kvalifikaci či jazykové znalosti nebo zkušenosti ze studijního či pracovního pobytu v zahraničí. Pracovníci centra pomohou s vydáním dodatků k osvědčení nebo vysvětlí, jak sestavit životopis nebo Evropský pas dovedností. Konzultační hodiny lze využít po telefonické domluvě, Národní centrum Europass ČR je součástí NÚV, Weilova 1271/6, Praha 10.