Závěrečná celostátní konference projektu - 29.11.2011 Praha

Dne 29. listopadu 2011 proběhla závěrečná konference projektu Cesta ke kvalitě. Konference se uskutečnila v Praze, v konferenčním centru CITY na Pankráci od 9.30 do 15.00 hodin. Cílem konference bylo informovat a diskutovat o tématu vlastního hodnocení školy pod zorným úhlem aktuálně platné legislativy a výstupů projektu Cesta ke kvalitě.

Konference byla určena pro zástupce škol, zřizovatelů, ministerstva školství a jím přímo řízených organizací. Zváni byli i odborníci vysokých škol, asociací, senátoři, poslanci, sociální partneři škol, zástupci dalších organizací, jako je např. Česká společnost pro jakost, tedy všichni ti, kteří ze své působnosti mohou ovlivňovat kvalitu vzdělávání.

 

Konference byla plánována ve dvou blocích. V dopoledním bloku proběhlo vystoupení zřizovatelů, odborníků na autoevaluaci a zástupců škol. Vedení České školní inspekce se bohužel konference nezúčastnilo. Prezentace panelistů byly zaměřené na smysluplné provádění vlastního hodnocení. Prezentace se věnovaly i přidané hodnotě projektu a udržitelnosti jeho výstupů. V odpoledním bloku bylo realizováno několik sekcí, ty se zabývaly nabídkou konkrétních evaluačních nástrojů, vzděláváním, poradenstvím a vzájemným, učením v oblasti autoevaluace.

 

 

 

Program_konference.pdf Program_konference.pdf (105,84 KB)

 

Prezentace_reditelky_NIDV_k_projektu_AE.ppt Prezentace_reditelky_NIDV_k_projektu_AE.ppt (226,50 KB)

 

AE_konference_Skramlik.ppt AE_konference_Skramlik.ppt (2,01 MB)


B2_Priklady_ispirativni_praxe_Vastatkova.ppt B2_Priklady_ispirativni_praxe_Vastatkova.ppt (295,00 KB)


C1_Vzajemne_uceni_konference_Kargerova_Zezulova_Kazikova.ppt C1_Vzajemne_uceni_konference_Kargerova_Zezulova_Kazikova.ppt (5,08 MB)


C2_Poradenstvi_Ostrytova_Beran.ppt C2_Poradenstvi_Ostrytova_Beran.ppt (258,00 KB)


Cesta_ke_kvalite_zaverecna_konference_listopad_2011_Chval.ppt Cesta_ke_kvalite_zaverecna_konference_listopad_2011_Chval.ppt (3,18 MB)


D_Vzdelavani_konference_Shanilova.ppt D_Vzdelavani_konference_Shanilova.ppt (334,50 KB)


Evaluacni_nastroje_konference_Michek.ppt Evaluacni_nastroje_konference_Michek.ppt (4,91 MB)


Konference_Hodnoceni_skol_a_skolskych_zarizeni_zrizovatelem_Holy.ppt Konference_Hodnoceni_skol_a_skolskych_zarizeni_zrizovatelem_Holy.ppt (390,50 KB)