Zapojte se do pilotáže v projektu Pospolu

V projektu Pospolu (Podpora spolupráce škol a firem se zaměřením na odborné vzdělávání v praxi) proběhne od září 2013 do ledna 2015 pilotáž aplikovaných modelů spolupráce škol a firem. Pilotáž bude zaměřena na technické obory vzdělávání, jejichž podpora je prioritou MŠMT, a bude probíhat ve všech regionech ČR. Cílem pilotáže je ověřit modely spolupráce škol a firem v praxi, získat podklady pro metodické a vyučovací materiály a také návrhy a doporučení legislativních změn. 

Zadávací dokumentace k této zakázce bude podle předběžných odhadů zveřejněna v květnu 2013 a o necelé dva měsíce později se budou moci školy a firmy do výběrového řízení hlásit. Z výběrového řízení vzejde celkem 25 partnerství, na realizaci jednoho partnerství je vyhrazena částka cca 1,75 mil Kč bez DPH.

Více informací o pilotáži najdete na www.projektpospolu.cz/pilotaz, k odběru novinek se můžete přihlásit na adrese www.projektpospolu.cz/registrace. Projekt Pospolu připravilo MŠMT ve spolupráci se zaměstnavatelskými svazy, realizátorem je Národní ústav pro vzdělávání. Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.