Od dubna 2015 proběhne další možnost zapojení do aktivit projektu Pospolu

Zapojte se do ověření nástrojů kvality u odborné praxe, profilové maturitní zkoušky a nové závěrečné zkoušky ve spolupráci se zaměstnavateli. Projekt Pospolu nabízí od dubna 2015 možnost zapojení vybraných škol a jejich sociálních partnerů do ověření systému zajištění kvality organizace odborných praxí a organizace profilové maturitní zkoušky ve spolupráci se sociálními partnery. 

U závěrečné zkoušky podle jednotného zadání je projekt Pospolu připraven spolupracovat se školami a sociálními partnery na zlepšení komunikačního rámce s firmou, přímou podporu odborníků z praxe při implementaci prvků NZZ v prostředí firmy, vše na základě individuálních jednání. V případě vašeho zájmu o jakoukoliv formu uvedené spolupráce se obraťte písemně emailem na adresy níže uvedené.

Spolupráci je možné realizovat jako podporu pilotního ověření prvků kvality pro již naplánované aktivity v tomto školním roce NEBO jako přípravu interních procesů školy ve spolupráci s firmami (a dalšími sociálními partnery) pro další školní rok. Cílem spolupráce školy s projektovým týmem bude podpora inovace v oblasti organizace odborných praxí žáků ve spolupráci se zaměstnavateli a inovace postupů při organizaci ukončování žáků v oborech s výučním listem i maturitní zkouškou.

Zájemce prosím o vyplnění dotazníku ZDE, prosíme ideálně do 8. dubna 2015. Teprve na základě sběru informací budou jednotlivé školy kontaktovány.

Případné dotazy směrujte písemně (emailem) na pospolu.info@nuv_cz. V průběhu dubna zveřejníme časté dotazy k aktivitám a nabídneme telefonické konzultace k rozjezdu spolupráce. Prosíme také, abyste nekontaktovali pracovníky telefonicky. Zanechte v dotazníku na sebe kontakt, realizační tým projektu se Vám ozve. Bude muset proběhnout také výběr partnerů ke spolupráci na základě vyjádřeného zájmu.

Email k dotazům: pospolu.info@nuv_cz

Odborná praxe: Milena Škorpilová, milena.skorpilova@nuv_cz

Profilová maturitní zkouška: Aneta Stehlíková, aneta.stehlikova@nuv_cz

Závěrečná zkouška: Marcela Křemenová, marcela.kremenova@nuv_cz

Poznámka: Dne 1. dubna proběhne v Novém Městě na Moravě (13:00 - 13:45) v rámci konference Počítač ve škole konzultace k výše uvedené nabídce s hlavním manažerem projektu Petrem Naske pro zájemce z řad účastníků konference a případné další hosty.