Novinky 4. června 2014

Vážení zájemci o dění v projektu Pospolu,

rádi bychom Vás upozornili na tři aktuální události:

  1. Vyšel nový zpravodaj Pospolu, kde se dočtete o koučování, o evropských duálních systémech jako inspiraci pro české odborné vzdělávání, o možnosti připomínkování aplikovaných modelů, o vydaných i plánovaných metodických publikacích a aktivitě projektu nazvané monitoring spolupráce škol a firem. V kalendáři akcí si můžete vybrat z nabízených seminářů, koučování a workshopů. Zpravodaj je k dispozici na http://archiv-nuv.npi.cz/pospolu/zpravodaj-pospolu-2-2014
  2. Na webu projektu jsme aktualizovali stránku věnovanou výsledkům šetření a analýzám. Najdete tu zajímavé výsledky plošného šetření ve školách a u vybraných zaměstnavatelů, hloubkových rozhovorů 30 zástupců škol a 30 zástupců firem nebo srovnávací analýzu systémů odborného vzdělávání v Evropě.
  3. Na přelomu srpna a září 2014 se koná pilotní kurz Odborník z praxe v rozsahu pěti dnů, na který se mohou přihlásit  zájemci – odborníci spolupracující se školami.  Více informací o kurzu najdete zde.

S pozdravem

Lucie Šnajdrová
PR projektu Pospolu
E-mail: lucie.snajdrova@nuv_cz

Lenka Bečvářová

PR projektu Pospolu

E-mail: lenka.becvarova@nuv_cz

P.S. Dovolujeme si Vás upozornit také na aktualitu projektu, která odkazuje na zveřejněné informace MŠMT k daňovým úlevám pro zaměstnavatele na podporu odborného vzdělávání.